У США хочуть відкрити космічний готель на орбіті Землі

tech.informator.ua

Новинний підрозділ американської телерадіокомпанії «ABC News» поінформував, що організація Сполучених Штатів Америки «The Gateway Foundation» повідомила про свої наміри, які передбачають відкриття першого в історії космічного готелю, розташованого на орбіті планети Земля.

Відповідно до даних на електронному ресурсі компанії, космічна станція під назвою «Von Braun» буде постійно обертатися, та створювати гравітацію штучного характеру. Запуск готелю заплановано до здійснення до 2025 року. Розробники вважають, що кожен місяць близько 100 охочих захочуть відпочити у даному готелі.

tech.informator.ua

Тім Алаторр, який обіймає посаду старшого архітектора космічної станції, зазначив, що готель буде мати у своєму розпорядженні велику кількість заходів для розваги, серед яких батути, баскетбол та скелелазіння при низькій гравітації. Також у готелі будуть доступні бари, ресторани, майданчики для проведення концертів, показу кінофільмів та проведення семінарів.

За словами Алаторра, спочатку відпочинок у готелі зможуть собі дозволити тільки багаті люди, проте кінцева мета проекту полягає у тому, щоб зробити подібну подорож доступною кожному.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*