Жителям України дозволили користуватися російськими соцмережами

riddles.uz.ua

Найбільші національні провайдери стільникового зв’язку припинили блокування для своїх абонентів соціальних мереж та інших сервісів з російською юридичною реєстрацією.

До такого рішення прийшла Рада з нацбезпеки і оборони. В даний момент блокування припинили оператори Lifecell, український Vodafone і Київстар.

Низка російських онлайн-сервісів і соціальних мереж була заблокована з ініціативи п’ятого голови держави Петра Порошенка у середині травня 2017 року. Офіційно блокування була пояснена антиукраїнською пропагандою на заблокованих ресурсах і вразливістю персональних даних українців перед російськими спецслужбами.

Багато користувачів, зіткнувшись з блокуванням ВКонтакте та інших сайтів, використовували сервіси для її обходу, в тому числі служби VPN.

riddles.uz.ua

Напередодні другого туру президентських перегонів 2019 року та свого обрання Володимир Зеленський назвав блокування російських сервісів і соцмереж невиправданою. На його думку, перед прийняттям заходів необхідно було запропонувати українцям гідну альтернативу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*