Україна може залишитися без кредиту МВФ через Коломойського

Comments.ua

Експерт в області економіки Сергій Фурса виступив із заявою про те, що міжнародні партнери нашої країни стурбовані внутрішньою політикою Офісу голови держави та тим впливом, який чинить на неї український бізнесмен Ігор Коломойський. Також експерт підкреслив, що безліч питання викликає й майбутнє фінансової установи «ПриватБанк».

Фінансист звернув увагу на те, що олігарх Коломойський являє собою велику проблему, оскільки міжнародні партнери України чітко визначили червоні лінії, за межами яких опинився й ПриватБанк. Іншими словами, співпраця Міжнародного валютного фонду з нашою державою залежить від того яким чином буде розв’язувати питання з Приват Банком. За словами економіста, західним партнерам країни не вигідно, щоб ця проблема була вирішена на користь Коломойського, в іншому випадку, будь-яка співпраця буде паралізована.

Comments.ua

Варто підкреслити, що до цього багато експертів неодноразово встановлювали вплив бізнесмена Коломойського на чинну владу України. Доказом цього може служити фотографія олігарха в оточенні перших осіб в Офісі голови держави.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*