Facebook викрив діяльність великої “фабрики тролів” в Україні

Компанія «Фейсбук» викрила діяльність «фабрики тролів» в нашій країні. Дана компанія виділила на рекламу в соціальних мережах понад півтора мільйона доларів. В цілому соціальна мережа видалила близько 168-ми акаунтів, 149-ти сторінок та 79-ти груп. Чисельність підписників усіх цих сторінок перевищує 4 мільйони 200 тисяч. Примітно, що сторінками та групами управляли з фальшивих акаунтів.

Натаніель Глейхер, який відповідає за кібербезпеку мережі, розповів, що організатори компанії направляли користувачів за межі «Фейсбуку» на нібито новинні сторінки. Прикладами віддалених сторінок виявилися сайти таких інформвидань як Znaj.ua, Politeka, Hyser.

Варто підкреслити, що дані сайти займають передові позиції рейтингу Вigmir.net українських засобів масової інформації. При цьому, «фабрика тролів» не працювала на будь-яких політиків або бізнесменів.

Глейхер також розповів, що в результаті розслідування було з’ясовано, що видалені сторінки мають зв’язок з PR-агентством Pragmatico. Офіс даного агентства розташований в столиці нашої країни, а інформації у відкритих джерелах про цю компанію практично немає.

Представникам ЗМІ вдалося з’ясувати, що в даному агентстві, яке спеціалізується на рекламі, PR та маркетингу, працює від 10-ти до 50-ти осіб. При цьому, в профілі агентства на «Фейсбук» зазначено, що воно спеціалізується на захисті репутації в соцмережах, створенні та розкрутці персонального бренду.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*