Суд України заарештував один з головних активів Порошенка

my.ua

Юрист Андрій Портнов, який обіймав посаду заступника голови Адміністрації Президента України у період з 2011 по 2014 рік, повідомив у своєму каналі у месенджері «Telegram» про те, що Печерський райсуд міста Києва прийняв рішення про накладення арешту на корпоративні права та майно приватного підприємства «Кузня на Рибальському».

Відповідно до повідомлення Портнова, арешт був накладений на все нерухоме майно, а також корпоративні права підприємства «Кузня на Рибальському», яке виступає як одне з основних активів колишнього голови України Петра Порошенка.

Згідно з даними, арешт був проведений у контексті справи, в якій йде мова про легалізацію та відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, а також про несплату податків. Основними особами, що фігурують у справі, є колишній голова держави Петро Порошенко, а також український політик та підприємець Сергій Тігіпко.

my.ua

Нагадаємо, що дана справа була відкрита навесні цього року. Вона стосується, ймовірно, фіктивної купівлі «Кузні на Рибальському» за завищеною ціною Сергієм Тігіпком. Однак, згідно з інформацією з декларацій, він не мав настільки велику суму грошей, розмір якої склав 400 млн грн. Але завдяки цій угоді Порошенко зміг легалізувати вищевказану суму, яка була включена у його декларацію за минулий рік.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*