Нафтогаз України уклав вигідний контракт на постачання газу в обхід Газпрому

imag.one

Прес-служба НАК «Нафтогаз України» проінформувала, що «Нафтогаз» здійснив укладення договору на постачання газу, які будуть здійснюватися в період з січня 2020 року березень включно, з великим міжнародним трейдером.

Андрій Фаворов, що обіймає посаду директора з газового бізнесу у “Нафтогазі”, повідомив, що 17 вересня компанія підписала договір на постачання, які передбачають 450 мільйонів м³ газу, з міжнародною компанією.

Відповідно до слів директора, до опалювального сезону була проведена якісна підготовка. Він повідомив, що у сховища було закачано додаткову кількість газу, підготовлена газотранспортна система до функціонування, що передбачає відсутність транзиту, а також укладений контракт на постачання газу, які не матимуть залежність від дій російської транснаціональної енергетичної компанії «Газпром».

Згідно з інформацією, «Нафтогаз» на даний момент також бере до уваги пропозиції, що надійшли від великих трейдерів Європи, про постачання газу, які будуть проводитися з початку наступного року.

imag.one

Нагадаємо, що голова Кабінету Міністрів 11 вересня заявив, що для нового опалювального сезону Україні вистачить запасів газу. Це було з’ясовано у результаті зустрічі з керівництвом національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*