Відповідь МЗС Чехії на вимогу Києва засудити осіб, які відвідали Крим

kratko-news.com

Повідомляється, що українське посольство у Чехії нещодавно виступило із закликом до відповідних чеських органів, щоб вони засудили візит громадян Чеської Республіки на територію Кримського півострова, у тому числі керівниками т.зв. «Всесвітньої Ради Підкарпатських русинів».

Міжнародна громадська радіостанція у Чехії «Radio Praha» поінформувала, що поїздка у Крим чеських громадян, яка відбулася нещодавно, мала приватний характер, та громадяни не переступили законів власної держави.

За словами дипломатів, велика частина учасників даної групи вже не у перший раз порушують законодавчий акт України про порядок в’їзду на територію Кримського півострова.

kratko-news.com

Міністерство закордонних справ Чехії виступило із закликом до своїх громадян стосовно поваги законів інших країн у процесі подорожей, зокрема українського законодавства.

Зузана Штіхова, що займає пост прес-секретаря МЗС Чехії, заявила, що дипломатія держави вже тривалий час не рекомендує своїм громадянам їздити на територію Кримського півострова, анексованого Російською Федерацією, оскільки це є порушенням законодавства України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*