У Львівській області місцеві жителі блокують вагони з російським вугіллям

merezha.co

Депутат Львівської обласної ради від міста Червоноград Ігор Грабінський повідомив, що на Львівщині e місті Соснівка активісти, велика частина з яких учасники Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил, продовжують блокувати вагони з вугіллям з Російської Федерації.

За словами Грабінського, громадські активісти та ветерани АТО й ООС чергують на цілодобовій основі на залізничній станції Селець-Завоне у місті Соснівка біля вагонів з вугіллям, що прибуло з Російської Федерації.

Депутат зазначив, що дане вугілля, яке зафіксований по всій країні, було закуплено приватною фірмою. Саме про російське вугілля активісти зняли відеоролик у місті Хмельницький.

Сам Ігор Грабінський ініціював звернення до голови держави, спікеру парламенту, Кабінету Міністрів, Службі безпеки, Генпрокурору, головам Міністерств енергетики та захисту навколишнього середовища. У зверненні йшлося про введення заборони на торгівлю вугілля з Російської Федерації. Дане звернення недавно було прийнято на сесії Львівської облради.

merezha.co

Звернення говорить про те, що на початку вересня на залізничну станцію міста Соснівка прибуло 49 вагонів з вугіллям. Всі без винятку вагони прописані у Московській області та мають російську абревіатуру. Даний факт обурив місцевих жителів, ветеранів та громадські організації. Також у зверненні йдеться, що на момент 10 вересня прибуло всього 113 вагонів з Російської Федерації. Через напругу, яка росте серед населення, активісти вимагають прийняти на законодавчому рівні заборону на торгівлю російським вугіллям.

Грабінський повідомив, що поки реакції від Києва на дане звернення не було. Але, згідно з інформацією, на розгляд звернення відводиться термін у 30 днів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*