Лукашенко: США дуже важливі у врегулюванні конфлікту на Донбасі

17 вересня в Мінську відбулася зустріч між президентом Білорусі Олександром Лукашенком та заступником держсекретаря США з політпитань Девідом Хейлом. Відзначається, що за підсумками зустрічі Лукашенко заявив про необхідність залучення Сполучених Штатів до діяльності по врегулюванню конфлікту на сході України.

На думку Лукашенка, з урахуванням нинішнього розкладу сил на політичній арені, залучення США могло б дати істотний імпульс для нових ідей і пропозицій щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Більш того, Лукашенко переконаний, що без участі США даний конфлікт в принципі неможливо врегулювати, оскільки нинішній переговорний процес зайшов у глухий кут.

rada5.com

За словами Лукашенка, коли мова заходить про проблеми політичного, економічного та іншого характеру, які зачіпають Європу, і тим більше її східну частину, роль США у врегулюванні чинних або потенційних конфліктів досить велика.

Лукашенко також зазначив, що підключення нової сили у вигляді США дозволить направити переговорний процес з приводу конфлікту на Донбасі у новому, перспективному напрямку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*