Київ запропонував новий план з повернення Криму в Україну

imag.one

Коли Україна стане потужною державою з допомогою західних країн, жителі анексованого на даний момент Криму самі попросяться назад. Про це заявив Микола Маломуж, колишній керівник Служби зовнішньої розвідки України.

Він підкреслив, що українська влада повинна не «гнобити» жителів анексованої території, а відкрити для них «вікно можливостей», завдяки чому Крим буде контролюватися в економічному та інформаційному аспектах.

Екс-голова розвідувального відомства також запропонував створити зону вільної торгівлі на півострові, щоб той зміг функціонувати за зразком Гонконгу. У цьому допоможуть Україні Сполучені Штати та європейці, впевнений Маломуж.

imag.one

Нагадаємо, що після Революції Переваги угруповання озброєних осіб без розпізнавальних знаків, в яких пізніше визнали російських силовиків, провели захоплення Криму і влаштувала на ньому фейковий «референдум», за підсумками чого півострів був проголошений Кремлем територією РФ. Київ і світова спільнота не визнали підсумків «референдуму», проти Росії були введені санкції за порушення міжнародного права.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*