Україна запускає повну перебудову військово-морських сил, — Міністр оборони

sensum.pro

Голова Міноборони Андрій Загороднюк в одному зі своїх інтерв’ю повідомив, що в ході реформи Військово-морські сили мають намір перебудувати. Так, через анексію Кримського півострова наша країна втратила більшу частину ВМС.

Так, він розповів, що питання розвитку військово-морських сил є питанням, яке потребує перегляду. Він звернув увагу на те, що лише невелика частина ВМС повернулася в Україну після анексії Криму. При цьому, деякі з них згодом звільнилися.

Також міністр повідомив, що зараз стоїть питання не про особовий склад, а про розвиток ВМС в цілому. При цьому, він зазначив, що щодо розвитку ВМС є нова концепція, яку розробили деякий час назад. Однак, лише невелика частина з цієї концепції була реалізована. Таким чином, концепцію необхідно вводити заново, що спричинить повний перегляд розвитку ВМС.

sensum.pro

Загороднюк також повідомив, що пріоритетним у розвитку ВМС буде розвиток інфраструктури та розвиток особового складу. При цьому, перебудова військово-морських сил триватиме не один рік, проте почати її у відомстві мають намір найближчим часом.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*