В’ятрович звільнений з Інституту нацпам’яті України

politrada.net.ua

Депутат Верховної Ради України від політичної сили «Слуга народу» Максим Бужанський повідомив на своєму каналу у месенджері «Телеграм» про звільнення історика та державного діяча Володимира В’ятровича з посади голови Інституту нацпам’яті.

Відповідно до повідомлення нардепа, 18 вересня з посади голови Українського інституту національної пам’яті (УІНП) був звільнений В’ятрович.

Інформацію про це також підтвердив Володимир В’ятрович у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук».

Державний діяч написав, що термін його повноважень на посаді директора УІНП завершився. За його словами, він протягом п’яти з половиною років очолював інститут, та йому вдалося багато чого досягти.

politrada.net.ua

Раніше, політолог Денис Гаєвський висував припущення про те, що до кінця поточного року кадровий склад та функціонал УІНП може бути переглянутий. Адже президент України Володимир Зеленський має намір перезавантажити відносини з Республікою Польща, однак Володимир В’ятрович не сприятиме реалізації задуманого.

Експерт вважав, що В’ятрович покине свій пост, оскільки налагодження відносин з Польщею без цього стане нездійсненним завданням. Крім цього Гаєвський писав, що директор УІНП був одіозною фігурою, а також він був однією з причин зниження рейтингу екс-президента Петра Порошенка.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*