Тристоронні газові переговори за участю Єврокомісії, Росії та України відбудуться в найближчі години

racurs.ua

Кабінет міністрів України погодив дату проведення тристороннього переговорного процесу за участю України, Росії та Європейської комісії. Так, переговори мають відбутися вже цього четверга 19.09.19.

Водночас, Олексій Оржель, який стоїть на чолі Мінекології, виступив із заявою про те, що на засіданні Кабінет Міністрів ухвалив 2 важливих рішення. Він підкреслив, що саме цих рішень вимагали партнери України з Європи перед переговорами.

Перша вимога передбачала поділ незалежного оператора ГТС та компанії «Нафтогаз Україна». Друга вимога полягала в перекладі компанії «Магістральні газопроводи України» з підпорядкування Мінекології в підпорядкування Мінфіну. Дане рішення уряд прийняв, щоб не допустити виникнення конфлікту інтересів.

racurs.ua

Голова Мінекології Оржель зазначив, що відповідні рішення уряд навмисно прийняв безпосередньо перед переговорами для того, щоб забезпечити відділення ГТС та забезпечити можливе підписання угоди. Також міністр підкреслив, що в ході переговорів буде порушено важливе питання про тарифи на газ в наступному кварталі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*