За незаконною вирубкою лісу в Луганській області стоїть обласне управління Нацполіції України

wallup.net

Юрій Погуляйко, який обіймає пост заступника голови Луганської обласної державної адміністрації, у ході спілкування з представниками засобів масової інформації повідомив, що обласне управління Нацполіції може бути причетним до вирубки та перевезення лісу, що здійснюються на незаконних підставах на території області.

За словами заступника голови, ліс дійсно переміщують у нічний час доби, його вирубують на незаконній основі, а також його супроводжує поліція. Однак правоохоронці повинні це довести.

Погуляйко зазначив, що, всупереч реєструванню співробітниками правоохоронних органів факту переміщення деревини, подальші перевірки не проводяться.

Заступник голови облдержадміністрації вважає, що у першу чергу відповідальність повинні понести керівник Луганського управління поліції та його заступники.

Журналісти запитали чиновника стосовно того, на чому засновані його заяви. На що Погуляйко відповів, що для безперешкодного переміщення вантажу, його зобов’язаний хтось супроводжувати чи сприяти, щоб він не був зупинений. Адже було зафіксовано, що вантаж не зупиняється, однак це не має подальшого розслідування.

wallup.net

Відповідно до слів чиновника, якщо кримінальну справу і буде відкрито, то вона не буде розслідуватися.

У Луганському управлінні поліції були відкинуті дані звинувачення. Тетяна Погукай, що займає пост прес-секретаря, заявила, що у ході 2019 року співробітники поліції розслідували та направили у судові органи близько 8 кримінальних справ, з них у 4-х вже були висунуті звинувачення. Згідно з її словами, весь транспорт, який займається перевезенням деревини, перевіряється, а звинувачення чиновника є неправильними. Адже необхідно розбиратися з керівництвом лісових господарств.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*