Представники України відмовилися від закріплення на папері «формули Штайнмайера»

stwity.com

В ході зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську так і не відбулося підписання «формули Штайнмайера», яка передбачає проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також подальше надання їм особливого статусу.

Зокрема, документ відмовилися підписувати члени української делегації, пояснивши свою позицію тим, що «формула Штайнмайера» не входить в мінський комплекс заходів щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Україна висунула наступну умову: місцеві вибори на зазначеній території пройдуть тільки після того, як Києву буде переданий контроль над ділянкою в Донбасі, що межує з РФ, а також будуть роззброєні військові формування самопроголошених ДНР та ЛНР.

stwity.com

За словами джерела, відмова української делегації призвела до того, що між учасниками ТКГ так і не була досягнута домовленість з приводу розведення сил на лінії протистояння. Більш того, так і не вдалося розглянути документи, які регламентують процедуру проведення місцевих виборів на Донбасі, а також вказують на зобов’язання сторін.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*