Мінсоцполітики України: зниження фінансування субсидій – це жорсткий реалізм

bzns.media

Юлія Соколовська, яка обіймає пост голови Міністерства соціальної політики, пояснила у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» скорочення фінансування, виділеного на житлові субсидії, зростанням доходів громадян України.

Відповідно до повідомлення Соколовської, після того, як був оприлюднений проект бюджету на наступний рік, засоби масової інформації поширюють дані стосовно зменшення витрат на субсидії, що спричинить скорочення кількості одержувачів.

За словами голови відомства, дана інформація це лише результат невірної інтерпретації даних. Скорочення виділених коштів не спричинить скорочення числа одержувачів.

Соколова зазначила, що у держбюджеті на наступний рік виділено близько 47 мільярдів гривень. Даної суми буде достатньо для того, щоб задовольнити потреби всіх категорій громадян, що потребують державної допомоги по оплаті комунальних послуг.

bzns.media

Міністр повідомила, що дійсно є різниця між 55,1 млрд гривень, які були виділені у цьому році, та 47,6 млрд гривень, запланованими на наступний рік. Однак саме економічні чинники вплинули на скорочення фінансування. Дані фактори припускають індексацію пенсій та збільшення рівнів прожиткового мінімуму й мінімальної заробітної плати.

На сьогодні відомство опрацьовує питання стосовно внесення змін з метою посилення результативності даної програми й доступності для населення, оскільки це є важливим перед початком опалювального сезону.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*