Ціни на дизпаливо в Україні різко пішли на зліт

discours.energy

Директор «Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн повідомив, що за останні два дні свою роботу зупинили відразу два нафтоперевальних комплекси – морський порт Південний та херсонський нафтоперевальний комплекс. За словами Куюна, вже найближчим часом для країни це може обернутися різким стрибком цін на дизель, що в підсумку поставить хрест на диверсифікації ринку.

За словами Куюна, на даний момент в резервуарах міститься 27 тис. тонн дизельного палива, доставленого з Греції. При цьому Куюн упевнений, що партію навряд чи вдасться розмитнити, оскільки сам керівник Енергетичної митниці ДФС Ігор Піковський не зацікавлений в цьому.

discours.energy

Експерт зазначив, що згідно з останніми даними енергетична митниця має намір заборонити оформлення даної партії, посилаючись на нібито перевищені показники сірки. При цьому Куюн підкреслив, що дана партія пройшла перевірку в декількох міжнародних лабораторіях, де ніяке відхилення від норми не було виявлено.

Куюн додав, що, у зв’язку із зупиненням роботи нафтоперевальних комплексів, найближчі постачання, заплановані на другу половину вересня, також знаходяться під загрозою. Це у свою чергу похитне й без того виснажений баланс ринку й призведе до вибуху цін на дизпаливо.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*