Народний депутат України носить наручний годинник вартістю понад 300 000 гривень

Александр Гончаров/apostrophe.ua

Повідомляється, що кореспондент інтернет-видання «Апостроф» Олександр Гончаров зробив знімок позафракційного народного депутата Верховної Ради України Василя Петьовки, на руці якого був годинник. Його вартість становить понад 300 тисяч гривень.

Відповідно до даних, на фото, яке було опубліковано у мережі Інтернет, із залу засідань законодавчого органу влади держави — Верховної Ради, видно дуже дорогий аксесуар парламентарія. Згідно з інформацією, вартість такого годинника сягає суми понад 15 тис. доларів.

Сам Петьовка вже не перший раз обирається до парламенту. Він обирався у Раду у 6-му, 7-му та чинному 9-му скликанні. А з 2003 по 2007 рік політичний діяч займав пост міського голови Мукачево, розташованого у Закарпатті.

Александр Гончаров/apostrophe.ua

Відзначається, що Василь Петьовка є двоюрідним братом Івана, Віктора та Павла Балог, які були парламентаріями 8-го скликання Верховної Ради.

Раніше повідомлялося про те, що на засіданні українського парламенту був помічений дорогий годинник у Віталія Борта, який є представником політичної сили «Опозиційна платформа — За життя». Вартість годинника складає 25,5 тис. доларів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*