Депутатів-кнопкодавів у Верховній Раді біс поплутав

infoline.ua

18 вересня відбулося засідання Комітету Верховної Ради з питань регламенту, в рамках якого депутати обговорили випадки неперсонального голосування, а також висунули ідеї щодо того, за допомогою яких методів можна запобігти «кнопкодавству». Зокрема, голова Комітету Сергій Кальченко заявив, що депутатів, які проголосували за своїх колег, «біс поплутав», і що надалі подібні порушення більше не повторяться.

В ході засідання розглядалися випадки неперсонального голосування, в якому були викриті депутати від партії «Слуга народу» Сергій Литвиненко та Олена Копанчук, а також позафракційний депутат Олександр Ковальов. Оскільки Ковальов був відсутній, то його закликали прийти на наступне засідання Комітету й прокоментувати свої дії.

Під час засідання також надійшла пропозиція з приводу проведення повторного голосування по тих законах, під час прийняття яких були зафіксовані випадки «кнопкодавства». Однак ця пропозиція була відхилена.

infoline.ua

Представники фракції «Європейська солідарність» нагадали, що депутати «Слуги народу» підписали меморандум про готовність скласти свої повноваження у разі, якщо вони будуть викриті в неперсональному голосуванні, проте останні підкреслили, що меморандум – це документ про наміри, який ні до чого не зобов’язує.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*