Ми відкриваємо Україну, відкриваємо світ для українців, – МЗС України

gazeta.ua

Голова Міністерства закордонних справ України Вадим Пристайко у рамках спільного засідання парламентських комітетів з питань інтеграції України з Євросоюзом та з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва повідомив про майбутнє підписання у Нью-Йорку декількох угод, які передбачають безвізовий режим для нашої держави.

Відповідно до слів голови зовнішньополітичного відомства, у найбільшому місті Сполучених Штатів Америки у Нью-Йорку він планує здійснити підписання двох, у кращому випадку, трьох угод, мова в яких йде про безвізовий режим.

За словами Вадима Пристайко, 18 вересня дані документи були представлені Кабінету Міністрів. Міністр сподівається, що уряд підтримав ці пропозиції. Оскільки це сприяє відкриттю України та відкриттю світу для наших громадян.

gazeta.ua

Згідно з інформацією, Міністр закордонних справ не уточнив про які саме держави йдеться в угодах. Однак він підкреслив, що зовнішньополітичне відомство та Консульська служба зобов’язані подбати про те, як захистити українських громадян у цьому відкритому світі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*