Україна переходить на електронну форму при отриманні документів

ingoda.info

В рамках засідання Кабміну, яке відбулося 18 вересня, було схвалено план дій, який передбачає поступову відмову від паперового документообігу, у зв’язку з чим, в українців з’явиться можливість надавати документи в електронному форматі при оформленні пенсії, отриманні документів, що засвідчують особу та багато іншого.

Згідно із затвердженим планом, в Україні буде переведена в електронну форму ціла низка публічних послуг. Крім того, планується розробка єдиних критеріїв, які дозволять оцінити якість наданих електронних послуг, й проконтролювати їх доступність.

Відзначається, що перехід на електронний документообіг значно спростить такі процедури як оформлення пенсійного забезпечення, реєстрація місця перебування, видача водійських прав, реєстрація громадських об’єднань, транспортних засобів, підприємств, а також оформлення прав на нерухомість.

ingoda.info

Крім цього, надійшла пропозиція найближчим часом відмовитися від трудових книжок й ввести електронний формат подачі документів при влаштуванні на роботу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*