Суд України скасував цілодобовий домашній арешт для екс-лідера регіоналів Єфремова

v-variant.com.ua

Суд в Старобільську вчора 18 вересня виніс постанову про скасування режиму домашнього цілодобового арешту для екс-голови фракції «Партії регіонів» та колишнього керівника Луганської ОДА Олександра Єфремова.

Про це розповів юрист бізнесмена і політика Олександр Мельников. За словами адвоката, сторона захисту наполягала на скасуванні будь запобіжного заходу для Єфремова, однак у підсумку було обрано «особисте зобов’язання» — найбільш м’яке обмеження з можливих. Мельников пояснив, що зараз для Єфремова обов’язковою є лише явка в суд, також підсудному відмовляється у видачі закордонного паспорта.

v-variant.com.ua

Адвокат додав, що зараз судовий процес перейде в вивчення матеріалів, підготовленої стороною захисту Олександра Єфремова. Мельников висловив упевненість, що підзахисний буде в підсумку виправданий у зв’язку з відсутністю доказів. Також захист колишнього голови фракції «ПР» у Верховній Раді має намір зайнятися залученням до відповідальності тих, хто причетний до кримінального переслідування Єфремова.

Нагадаємо, що екс-голова Луганської ОДА звинувачувався в сепаратизмі, держзраді та організації захоплення адміністративних будівель у 2014 році. Єфремов був затриманий в столиці України в кінці липня 2016 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*