Кличко попросив Верховну Раду розпустити Київраду

Gordonua.com

Віталій Кличко, який очолює міську державну адміністрацію Києва, звернувся до парламенту України з закликом про розпуск Київради. Причиною такого рішення став той факт, що міська рада знову не змогла зібрати кворум та провести сесію. Відповідну інформацію він озвучив з трибуни міськради.

Так, градоначальник столиці звернув увагу на те, що він звертається в Раду та просить розпустити Київраду 8-го скликання та прийняти рішення про позачергові вибори в столиці.

Депутатам нинішнього скликання мер пропонує пояснити жителям міста про те, як вони виконують свої посадові обов’язки й чому думають, що знову можуть зайняти свої посади. Поряд з цим, керівник КМДА висловив подяку тим депутатам, які продовжують виконувати свою роботу в міській раді.

Gordonua.com

Нагадаємо, 12.09.19 голова адміністрації столиці виступив із заявою про необхідність консультацій з керівництвом депутатських фракцій міськради щодо розпуску Київради. Однак зазначене засідання не зібрало кворуму. Кілька днів по тому депутати Київради прийняли рішення про проведення сесії 19 вересня.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*