Україна не знімає питання про миротворців ООН на Донбасі

imag.one

Заступник голови зовнішньополітичного відомства Сергій Кислиця виступив із заявою про те, що наша не має наміру забувати про питання введення миротворців Організації об’єднаних націй на Донбасі.

За словами Кислиці, питання про миротворчу місію все також є частиною міжнародного порядку денного.

Також заступник міністра висловив думку й про заяву голови МЗС Вадима Пристайка. Він зазначив, що міністр після низки зустрічей у нормандському форматі висловив надію на те, що врегулювати конфлікт на сході нашої країни можна й без залучення миротворців.

imag.one

Водночас, Кислиця повідомив, що введення миротворців є досить складною та дорогою операцією. За словами заступника міністра, бюджет такої операції може скласти понад один мільярд на рік. У зв’язку з цим, якщо всі лідери «нормандської четвірки» зможуть приймати політичні рішення та висловлять готовність розв’язувати проблему без залучення миротворців, це буде найбільш вигідним варіантом для всіх.

Також Кислиця прокоментував різне бачення параметрів місії ООН РФ та Україною. Він зазначив, що наша країна повідомила про своє бачення базових елементів операції постійних та непостійних членів Радбезу ООН, оскільки саме цей орган має право приймати відповідний мандат.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*