Надія Савченко отримала роботу зі здачі секретів Верховної Ради

crimea-news.info

Повідомляється, що Надія Савченко, політичний діяч та екс-нардеп Верховної Ради України 8-го скликання, буде працювати на телевізійному каналі «Zik», власником якого є політик Тарас Козак — людина з близького оточення Віктора Медведчука.

Відповідно до даних, Савченко буде вести телешоу під назвою «Коментатор. Верховна Рада з інсайтом». У даній програмі колишній нардеп розкриє секрети законодавчого органу влади України.

Згідно з інформацією, телевізійний канал «Zik» розмістив на своєму каналі в «YouTube» анонс нового телешоу. У відео Савченко повідомила, що вона розповість про те, що відбувається у кулуарах парламенту, а також про те, яким чином приймаються злочинні для громадян України законодавчі акти.

crimea-news.info

Раніше повідомлялося про те, що у мережі була опублікована фотографія Надії Савченко, яка, знявши взуття, закинула брудні ноги на стіл. Дане фото було зроблено у будівлі Верховної Ради України. Відзначається, що після того, як фотограф Ян Доброносов опублікував знімок у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук», користувачі висловлювалися у негативному ключі з приводу поведінки колишнього народного депутата.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*