Кабмін України: на яких умовах іноземні громадяни можуть бути власниками української землі

zoryanyy.tv

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що головною умовою, за якої іноземці отримають доступ до українського ринку землі, стане те, що вони зможуть виступати лише у якості бенефіціарів зареєстрованих на території України компаній. Таким чином, у якості особи, яка висловить бажання придбати землю, може виступити тільки громадянин України, а у якості компанії — тільки та, яка зареєстрована в країні.

Гончарук підкреслив, що побоювання українців з приводу доступу іноземних інвесторів до українського ринку землі — марні, проте уряд все ж не заперечує можливості введення деяких обмежень, які дозволять суттєво знизити ризики.

zoryanyy.tv

На думку Гончарука, було б неправильно відібрати в іноземців можливість обробляти українську землю, особливо з огляду на той факт, що робота більшості з них заслуговує найвищих оцінок. Гончарук підкреслив, що найчастіше саме іноземні компанії залучають інвестиції, а разом з цим з’являється нова техніка, збільшується кількість робочих місць, а державі надходять податкові відрахування.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*