Верховна Рада відмовилася давати дозвіл на прослуховування народних депутатів

blog.avira.com

19 вересня у Верховній Раді України було заплановано проведення голосування по законопроекту №1009, який передбачає введення дозволу на прослуховування нардепів, а також відкриття доступу до їх листуванні, можливість проведення обшуку особистих речей, житлового приміщення та багато іншого. При цьому голосування було зупинено спікером парламенту Дмитром Разумковим, оскільки законопроект підтримали лише 196 парламентарів, а мінімальна кількість необхідних голосів становить 226.

Відзначається, що в цілому запропонований президентом України Володимиром Зеленським законопроект в тому вигляді, в якому він надійшов на розгляд ВР, поки не знаходить схвалення серед парламентаріїв.

blog.avira.com

На тлі цього від представників опозиційних фракцій надійшла пропозиція направити законопроект на доопрацювання, після чого буде проведено повторне голосування. Ідея внесення змін до тексту законопроекту була підтримана 242 нардепами. Відповідно, тепер президентський законопроект щодо прослуховування буде відправлений на доопрацювання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*