Служба безпеки України розслідує, як «кримська делегація» потрапила на нараду ОБСЄ

news.pn

Прокуратура АР Крим поінформувала на своєму каналі у месенджері «Телеграм» про те, що відомство зареєструвало кримінальну справу, в якій йдеться про порушення порядку виїзду з тимчасово окупованого Кримського півострова представниками засобів масової інформації, підконтрольних Росії, з метою участі у щорічній нараді ОБСЄ, що проходила у столиці Польщі.

У повідомленні прокуратури йдеться про те, що у процесі розслідування слідство дасть правову оцінку законності виїзду з Кримського півострова «делегатів», включення представників засобів масової інформації до складу офіційної російської делегації, а також отримання ними віз, які необхідні для в’їзду у держави ЄС.

Відповідно до даних, дане виробництво було відкрито у результаті звернення Антона Кориневича, який обіймає посаду представника голови держави в АР Крим.

Повідомляється, що розслідуванням цієї справи буде займатися Служба безпеки.

news.pn

Раніше повідомлялося про те, що у прокуратуру АРК звернулося Представництво голови держави у Криму із запитом про те, щоб була дана правова оцінка заяв про «російський Крим», які були озвучені на нараді «Організації з безпеки та співпраці в Європі», що проходила у столиці Польщі — Варшаві.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*