Росія поступилася Україні, і готова укласти договір про транзит газу

antikor.com.ua

Підсумком тристоронніх переговорів щодо транзиту газу, у яких взяли участь Росія, Україна та Європейський союз, стало досягнення компромісу по низці питань. Зокрема, російська сторона заявила про готовність укладення нового договору про постачання газу в Європу, а також дала ясно зрозуміти, що Україна також зможе розраховувати на новий контракт з РФ.

Так, за підсумками переговорів, які тривали всього 40 хвилин, сторони прийняли рішення про проведення наступного етапу обговорення питання з приводу постачання газу в Європу, в тому числі через територію України. За словами голови Міністерства енергетики Росії Олександра Новака, учасники переговорів зберуться знову через місяць для того, аби обговорити можливість укладення нового договору між Україною та РФ щодо транзиту газу.

antikor.com.ua

Новак підкреслив, що за останні кілька років це чи найбільш конструктивні переговори, в рамках яких сторони демонструють готовність до співпраці та діалогу.

Інформацію про те, що РФ готова продовжити постачання газу в Європу у 2020 році, а також пролонгувати угоду з українською стороною підтвердили й у Міністерстві енергетики України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*