Україна доплачуватиме виробникам антиросійських фільмів

www.nur.kz

Ренат Кузьмін, депутат Верховної Ради України, повідомив про те, що парламентський комітет, який спеціалізується на питаннях гуманітарної допомоги та інформації політики, рекомендує прийняти проект закону про держпідтримку кінематографії в Україні, що передбачає покриття 5% витрат на фільми, в яких йдеться про конфлікт з Російською Федерацією.

Нардеп зазначив, що навіть у мирних питаннях знаходиться місце для війни, оскільки у Комітеті було запропоновано здійснювати доплату виробникам фільмів антиросійського характеру по 5% з держскарбниці.

Кузьмін зазначив, що проти даної пропозиції виступили кілька представників політичної сили «Опозиційна платформа — За життя». Попри це, комітет все ж прийняв документ, замінивши формулювання «Російська Федерація» на «країна-агресор».

Згідно з інформацією, з коштів держбюджету буде фінансуватися 5% від загальної суми витрат на фільм, у разі якщо сценарій, центральна тема, або сюжетна лінія кінокартини буде ґрунтуватися на темі збройної агресії РФ проти нашої держави. У тому числі у сюжеті має бути присутня пряма або опосередкована оцінка діям Російської Федерації, яка відповідає українському законодавству.

www.nur.kz

Кузьмін зазначив, що це відбувається на тлі титанічних зусиль голови Міністерства закордонних справ та президента України, спрямованих на нормалізацію взаємин з північним сусідом, а також складних переговорів про другий обмін полоненими.

Парламентарій сподівається, що дана ідея не буде підтримана у Верховній Раді України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*