Дональд Трамп намагається змусити президента України Зеленського втрутитися в президентські вибори в США

znaj.ua

Майкл Аткінсон, генеральний інспектор американського розвідувального співтовариства, виступив перед членами Палати представників, що входять до Комітету з розвідувальних питань.

Члени нижньої палати Конгресу Сполучених Штатів викликали Аткінсона на слухання через скарги його підлеглого, який розповів про розмову американського лідера Дональда Трампа з українським президентом Володимиром Зеленським.

Слухання були організовані у зв’язку з ймовірним тиском Трампа на українського колегу, що в Сполучених Штатах пов’язують з майбутніми президентськими перегонами.

Протягом трьох годин слухань, що проходили в закритому форматі, Аткінсон ухилявся від запитань представників комітету. У зв’язку з цим голова комітету Адам Шифф виніс попередження Аткінсону, нагадавши про наслідки відмови відзвітуватися за скаргою підлеглого. Шифф заявив, що якщо генеральний інспектор розвідувального співтовариства не поділиться інформацією з комітетом, то піде звернення до суду.

znaj.ua

Нагадаємо, що на початку поточного місяця впливове американське видання The Washington Post опублікувало матеріал, у якому розповіло про тиск Трампа на українського голову держави напередодні виборів президента США. Як припускається, це стосується відкриття провадження у відношенні сина американського політика Джо Байдена та його ролі в скандалі навколо компанії Burisma Holdings.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*