Держбюджет України-2020 – бюджет спірних питань та недоліків

www.yourpaf.com

Представник президента в парламенті Руслан Стефанчук зазначив, що після того, як Мінфіном були озвучені ключові цифри бюджету на 2020 рік, до проекту держбюджету виникло дуже багато запитань. За словами Стефанчука, в тому вигляді, в якому проект бюджету представлений на даний момент, він не може бути прийнятий, оскільки в ньому є багато спірних моментів та недоліків.

Стефанчук зазначив, що серед найбільш важливих моментів, який водночас вимагає доопрацювання, є співвідношення мінімальної заробітної плати та мінімального споживчого рівня. Більш того, як зазначає Стефанчук, істотним недоліком проекту бюджету на 2020 рік є відсутність будь-яких фінансових надходжень в області. На думку політика, сьогодні це чи найактуальніше питання, тому виділення коштів з бюджету в області є обов’язковим пунктом.

www.yourpaf.com

За словами Стефанчука, на сьогодні запланована дискусія, в рамках якої парламентарії переглянуть деякі положення документа й внесуть відповідні корективи. При цьому Стефанчук заявив, що голосування по даному законопроекту навряд чи відбудеться сьогодні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*