Естонія вводить мито для України на довгострокові візи

www.khaleejtimes.com

Естонська національна телерадіомовна компанія «ERR.ee» поінформувала, що громадяни України, які були звільнені у період останніх кількох років від зобов’язання оплати мита при оформленні віз Естонії довгострокового характеру, знову будуть змушені платити за дану послугу.

Згідно з інформацією, відповідний проект закону на сьогодні знаходиться на стадії міжвідомчих погоджень, проте принципове рішення у даному питанні було прийнято у ході обговорення бюджетної стратегії навесні поточного року.

Відповідно до тексту повідомлення, з літа 2017 роки для того, щоб здійснити в’їзд на територію держав Євросоюзу громадянам України з біометричними паспортами, необхідності у візі не було, а безкоштовна віза у більшості випадків видавалася для роботи. А на даний момент виключення, надані українським громадянам, при стягненні держмита більше не є обґрунтованими.

www.khaleejtimes.com

Відзначається, що подібний випадок, який діє з 2011 року, також буде скасовано для Республіки Білорусь.

Раніше повідомлялося про те, що Урмас Рейнсалу, який обіймає посаду Міністра закордонних справ Естонської Республіки, заявляв про неможливість скасування безвізового режиму для українських громадян.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*