Папа Римський відмовив в аудієнції Порошенко

Fromua.news

На початку вересня екс-президент України Петро Порошенко під час свого перебування у Ватикані намагався домогтися зустрічі з Папою Римським Франциском. Однак, колишньому голові держави було відмовлено в аудієнції по низці причин, серед яких небажання псувати відносини з чинною владою України.

Порошенко домагався зустрічі з Папою Римським для того, аби обговорити питання входження Православної церкви України до складу Української греко-католицької церкви, при цьому зберігаючи за собою статус автономної структури. Відзначається, що голова УГКЦ особисто просив про зустріч Франциска з Порошенко, проте йому також було відмовлено.

Fromua.news

Серед причин, які послужили основою для відмови в аудієнції, джерело називає відразу декілька. По-перше, це небажання папського престолу вступати в конфронтацію з нинішньою українською владою. По-друге, занадто висока ймовірність того, що Порошенко може використовувати дану зустріч як інструмент політичної боротьби з опонентами. По-третє, Ватикан проти загострення відносин з РФ, оскільки такий крок як об’єднання ПЦУ та УГКЦ в Москві можуть сприйняти як загрозу УПЦ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*