Ігор Коломойський купив мандат у парламенті Австрії для депутата ультраправої Партії свободи

amp.hyser.com.ua

Олігарх з України Ігор Коломойський, а також його партнери Ігор Палиця та Максим Лавринович можуть бути причетні до купівлі мандата в австрійський парламент депутатом від Партії свободи Томасом Шелленбахером. Варто зазначити, що зазначена партія є ультраправою.

Ще 16.09.19. австрійський депутат Петер Пільц показав документацію, згідно з якою, мандат Шелленбахера коштував близько 10-ти мільйонів євро. При цьому, депутат не назвав імена передбачуваних спонсорів Шелленбахера, проте заявив, що дві посадові особи ультраправої партії під присягою повідомили, що фінансову допомогу Шелленбахеру надавали підприємці з України.

Водночас, Ернст Н. подав позов до суду, в якому повідомляє, що був посередником в угоді між українськими підприємцями та членом австрійської партії. Також він зазначив, що по завершенню угоди обіцяних грошей йому не дали. Юристи Шелленбахера спростовують дані звинувачення.

amp.hyser.com.ua

Варто відзначити, що Шелленбахер був одним з голів групи парламенту Австрії, яка спеціалізувалася на зв’язках з Україною. При цьому, депутат парламенту Австрії та український олігарх могли познайомитися ще у 2012 році, коли компанія австрійця займалася будівництвом водоносної станції в Буковелі.

Водночас, в Австрії купівля місць у списку партії не розцінюється як корупція, оскільки в антикорупційному законодавстві країни депутати не входять в список посадових осіб.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*