Україна назвала умови для зняття економічної блокади з Донбасу

24tv.ua

Голова зовнішньополітичного відомства Вадим Пристайко виступив із заявою, в якому розповів про основні умови, необхідні для зняття економічної блокади з Донбасу.

Так, він звернув увагу на те, що найважливішим для скасування блокади є повернення нашій країні всіх її підприємств. Крім цього, Київ планує замінити наказ про список дозволених продуктів для переміщення на перелік тих продуктів, які переміщати заборонено.

Міністр також зазначив, що влада відновить пенсії та оплати за послуги, які надаються Україною такі як, наприклад, водопостачання. Однак для того, щоб все це реалізувати, необхідно вжити низку певних кроків, оскільки на сьогодні діє так звана блокада, яку раніше своїм рішенням ввела Рада національної безпеки та оборони. Для того, щоб блокада була скасована, необхідно, що в РНБО прийняли відповідне рішення.

24tv.ua

Водночас, Пристайко звернув увагу на те, що поряд з блокадою підприємства існують й товари, які люди споживають щодня. Крім цього, для скасування блокади є й низка інших елементів для скасування блокади, такі як будівництво мосту в Станиці Луганській, обмін утримуваними особами та інше. Все це входить в «план Зеленського», який зараз розробляється.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*