ДБР України зважилося вилучити секретні документи з офісу Президента через Керченський інцидент

From-ua.com

Повідомляється, що судовим органом було надано право Держбюро розслідувань вилучити в Офісі президента (ОП) копії документів секретного характеру стосовно переходу у листопаді минулого року кораблів ВМС через Керченську протоку. Раніше ОП відмовився добровільно надати дані документи.

У ході досудового розслідування було встановлено, що з серпня до листопада минулого року керівництво України спільно з ВСУ вживали заходів для захисту націнтересів у Чорному та Азовському морі. Причиною для здійснюваних дій стала агресія з боку Росії.

Діяльність Державного бюро розслідувань спрямована на з’ясування факту законності дій колишнього керівництва нашої держави, яке відправило 3 кораблі Військово-морських сил через Керченську протоку минулої осені. Слідчі правоохоронного органу під час досудового розслідування у липні 2019 роки змогли отримати дозвіл на доступ до секретних документів, в яких йде мова про планування даної операції. Документи про операцію перебували в Офісі президента, а також у Раді нацбезпеки та оборони (РНБО).

From-ua.com

РНБО через відсутність дозволу ОП відмовило у наданні копій документів. Однак Держбюро прийняло рішення подати клопотання у судовий орган з метою отримання дозволу на вилучення секретних документів, оскільки в ОП містяться дані, які здатні надати велике значення у встановленні важливих обставин.

Згідно з інформацією, рішення суду не підлягає оскарженню, а документи повинні бути вилучені до 11 жовтня поточного року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*