В умовах війни Україна не може скасувати армійський заклик

kg.ua

Керівник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія виступив із заявою про те, що поки в Україні тривають військові дії, заклик на термінову службу в армію не може бути скасований. Відповідну заяву Арахамія зробив в кулуарах Верховної Ради.

Водночас, Арахамія заявив, що є прихильником скасування обов’язкового призову та переходу на професійні Збройні сили. Однак це питання стане доречним лише після того, як військові дії в нашій країні завершаться. У мирний же час, за словами голови фракції, у країни є можливість вивчати історію та застосовувати різні моделі.

Крім цього, політик нагадав й про те, що армія Російської Федерації в 10-15 разів перевершує за чисельністю українські збройні сили. У зв’язку з цим, Арахамія звертає увагу на необхідність створення резерву.

kg.ua

Варто зазначити, що заступник начальника штабу Сухопутних військ Геннадій Долгашев повідомив, що восени поточного року ВСУ мають намір закликати до строкової служби 15 тисяч 200 новобранців. Із загального призову до ЗСУ мають намір направити 9 тисяч осіб, до Національної гвардії – 4,4 тисячі осіб, до Держприкордонслужби — одну тисячу осіб та до Державної спеціальної служби транспорту направлять 800 осіб.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*