«Укроборонпром» планує продати ракетний крейсер «Україна» за непотрібністю

Tsn.ua

Прес-служба «Укроборонпрому» інформує про те, що державний концерн має намір здійснити продаж ракетного крейсера під назвою «Україна» через відсутність доцільності у добудові корабля.

Айварас Абромавічус, який обіймає посаду директора «Укроборонпрому», повідомив, що у нашій державі відсутня потреба у крейсері подібних масштабів. Саме тому концерн розглядатиме можливості його продажу.

За словами директора, в Україні будуть будуватися нові кораблі, проте вони будуть будуватися у більшій кількості та володіти меншим розміром, що відповідає потребам ЗСУ.

Відповідно до даних, ракетний крейсер, довжина якого досягає 186 метрів, розроблявся у 70-х роках минулого століття з метою знищення авіаносців в акваторіях океанів. Однак на даний момент він не може ефективно діяти у сучасних реаліях, а також є непридатним для застосування у Чорному та Азовському морях.

Tsn.ua

На даний момент крейсер «Україна» розташований у «Миколаївському суднобудівному заводі», де витрачаються величезні кошти для його утримання.

Згідно з інформацією, крейсер може затонути, що неминуче стане причиною екологічної катастрофи, оскільки буде забруднена акваторія Чорного моря, а також річок Південний Буг та Інгул.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*