Суд обрав покарання київському мінеру Белько

izvestia.kiev.ua

Повідомляється, що Дніпровський суд міста Київ прийняв рішення про обрання покарання колишньому військовому Олексію Белько. Він отримав 60 днів утримання під вартою.

Відповідно до даних, судовий орган вирішив відправити до слідчого ізолятора Олексія Белько терміном на 2 місяці. Згідно з рішенням суду, він має право внести заставу, розмір якої становить 286 тис. грн. Також колишній військовослужбовець повинен буде пройти лікування на примусовій основі від наркозалежності.

Нагадаємо, що 18 вересня Олексій Белько своїми діями заблокував рух транспорту на мосту Метро приблизно на 4 години, а також погрожував, що підірве київський міст.

За дії колишнього військового співробітники правоохоронних органів відкрили кримінальну справу за частиною 2 статті 259, а також частиною 4 статті 269 Кримінального кодексу України. У цих статтях йдеться про неправдиве повідомлення про підготовку вибуху та хуліганстві із застосуванням холодної або вогнепальної зброї.

izvestia.kiev.ua

Згідно з інформацією, голова Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков хотів стати поручителем Белько, але він не з’явився на засідання судового органу. Також поручителем обвинуваченого побажала стати депутат Верховної Ради України від політичної сили «Європейська солідарність» Яна Зінкевич.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*