Президент України отримав право затверджувати план оборони країни

bykvu.com

Повідомляється, що у результаті голосування депутатів парламенту України за законопроект №1011, набравши 286 голосів, було надано голові держави Володимиру Зеленському право на затвердження плану оборони та його структури.

Згідно з інформацією, даний проект закону передбачає, що для організації оборони України президент за поданням Кабміну здійснює затвердження плану оборони країни та структури плану оборони. Сам порядок структури плану повинен визначатися урядом.

Прийнятий документ передбачає визначення плану оборони країни. Відповідно до тексту, під планом оборони держави передбачається комплекс документації, яка визначає обсяги, зміст, виконавців, порядок, а також строки здійснення різного роду заходів держави, спрямованих на підготовку до захисту країни, якщо стосовно України була проявлена збройна агресія або почався збройний конфлікт. Розробкою проекту закону займалося Міноборони.

bykvu.com

Відзначається, що прийняття законодавчого акту має сприяти координації діяльності сил оборони та підготовки органів влади, системи цивільного захисту, місцевого управління, економіки до переведення з мирного положення на військове, до ліквідації конфлікту, до відсічі військової агресії, а також до готовності жителів та території України до оборони.

Нагадаємо, що 2 вересня Володимир Зеленський виступив з ініціативою про надання президенту України права затвердження плану оборони та його структури.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*