Переговори між Україною і Росією про обмін військовополоненими дуже делікатні

asd.news

Як заявив голова зовнішньополітичного відомства Вадим Пристайко, в даний час переговори між Києвом і Москвою щодо чергового етапу обміну утримуваними особами знаходяться в «дуже активній» фазі.

Міністр зазначив «делікатність» переговорів, чим пояснюється неучасть в них представників західних держав, і нагадав, що про організацію попереднього обміну домовлялися особисто лідери держав.

Пристайко підкреслив, що не збирається нічого анонсувати, висловивши при цьому надію, що у найближчому майбутньому в України з’являться нові підстави для вираження радості.

Коментуючи неучасть західних країн в підготовці до обміну, Пристайко заявив, що такого бажання ті не виявляють. Торкнувшись теми видачі російській стороні Володимира Цемаха, який є фігурантом справи про збитий MH17, він назвав це «дорогою ціною», яку доводиться платити за певні рішення щодо обміну.

asd.news

Нагадаємо, що останній обмін утримуваними особами було проведено в суботу сьомого вересня. На Батьківщину повернулися полонені військові моряки, режисер Олег Сенцов і інші політичні в’язні. Росія піддавалася гострій критиці міжнародною спільнотою за ці захоплення українців.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*