Савік Шустер і Коломойський жорстко посварилися в прямому ефірі

crisis.in.ua

Виступаючи в ток-шоу «Свобода слова» з Савіком Шустером на телеканалі Україна, бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що ведучий присвоїв суму в розмірі 2 мільйонів 300 тисяч доларів США.

За словами Коломойського, який взяв участь у ток-шоу через телефон, журналіст в період своєї роботи з телеканалом «1+1» взяв кошти для реалізації десяти телепроектів, але не виконав свої зобов’язання.

Заява підприємця викликала скандал в телестудії, який тривав приблизно десять хвилин. Ведучий запросив юриста Павла Єлізарова, який запросив Коломойського до суду і розповів про контракт, який був підписаний на три роки дії. Єлізаров додав, що якщо Коломойський виплатить десять мільйонів за позовом, то юрист заасфальтує дорогу, яка веде до Маріуполя.

crisis.in.ua

Нагадаємо, що Шустер повернувся на українське ТБ після тривалої перерви, відновивши випуски свого ток-шоу «Свобода слова».

У 2015 році черговий випуск Шустер LIVE був знятий з ефіру «1+1». Коментуючи договір з телеканалом, телеведучий заявив, що він діяв до серпня минулого року і «1+1» отримував сигнал згідно з контрактом, але до ефіру ця передача більш не виходила.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*