Ніякого тиску Трамп на президента Зеленського не чинив, – МЗС України

beztabu.net

Коли лідер Сполучених Штатів спілкувався телефоном з українським колегою в липні, тиску з його боку на співрозмовника не чинилося. Про це заявив голова зовнішньополітичного відомства Вадим Пристайко.

За словами міністра, він спостерігає спроби втягнути нашу країну у внутрішнє американське політичне протистояння між Демократичною та Республіканською партіями, головними політичними силами в Сполучених Штатах.

Голова МЗС заявив, що офіційний Київ завжди цінував допомогу зі Сполучених Штатів, що виходить від обох політичних партій. Ця допомога гарантувала Україні, що зміна адміністрації в Білому домі не приведе до зміни пріоритетів у взаємовідносинах з США, пояснив Пристайко.

Відповідаючи на питання журналіста, чи був тиск Трампа на Україну, міністр відповів, що наша країна є незалежною та має свої секрети. Пристайко також нагадав про право Зеленського на збереження своєї розмови з іноземним колегою у таємниці, однак американські розслідувачі можуть «діставати» подібну інформацію зі свого боку.

beztabu.net

Нагадаємо, що раніше в американській пресі з’явилася інформація про те, що Дональд Трамп тиснув на Володимира Зеленського, вимагаючи від України розслідування по діяльності сина Джо Байдена, свого основного опонента.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*