Народний депутат України Гончаренко планує участь у майбутній сесії ПАРЄ

www.politnavigator.net

Нардеп від партії «Європейська солідарність» і за сумісництвом один з представників української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Олексій Гончаренко повідомив, що Україна візьме участь у майбутній сесії ПАРЄ. При цьому Гончаренко наголосив, що делегація відправиться не в повному складі, а в особі тільки тих, хто входили до попереднього складу делегації й були включені в новий.

За словами Гончаренка, не можна допустити, аби майбутня сесія ПАРЄ пройшла без України, оскільки для країни подібний захід має важливе геополітичне значення, більш того, є можливістю продемонструвати іншим країнам-учасникам свою позицію щодо повернення РФ в ПАРЄ. Гончаренко зазначив, що для участі в сесії буде спрямована не нова делегація, а лише ті її члени, які входили до складу попередньої. Крім того, він наполягає на тому, аби разом з делегацією вирушила її нова голова Єлизавета Ясько.

www.politnavigator.net

Нагадаємо, керівник Комітету з питань зовнішньої політики ВР Богдан Яременко заявляв, що група українських делегатів не поїде на майбутню сесію ПАРЄ. Зазначалося, що натомість українська делегація обговорить з іншими делегаціями питання повернення довіри до роботи ПАРЄ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*