Генштаб України розробляє план розведення сил на Донбасі

pressfrom.info

Андрій Загороднюк, який обіймає посаду голови Міноборони України, заявив у своєму інтерв’ю інтернет-виданню «Радіо Свобода» про те, що Генштаб ЗСУ займається розробкою плану розведення засобів та сил на лінії розмежування на Сході України.

Загороднюк зазначив, що дане питання вже обговорювалося з Генштабом ВСУ та з військовослужбовцями, у результаті було вирішено, що без підготовки розведення сил не буде здійснюватися.

Відповідно до слів голови оборонного відомства, це повинно бути зроблено правильно з технічної точки зору, оскільки існують позиції, а також збудована ціла система укріплень.

Відповідно до слів міністра, питання розведення сил буде опрацьовано правильно, щоб уникнути ризиків у процесі його проведення. Також, Міноборони буде стежити за тим, щоб протилежна сторона також відводила сили та засоби.

pressfrom.info

Разом з тим Загороднюк заявив, що представлена ініціатива не повинна розглядатися як відступ, тому що вона буде здійснюватися під наглядом. Також відразу від лінії розмежування не буде відведено всі сили — процес буде здійснюватися ділянками. А нагляд буде вестися за обома сторонами. Тому це зовсім не поступка.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*