Держприкордонслужба України охоронятиме кордон по-американськи

amp.akcenty.com.ua

Голова Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Сергій Дейнеко за підсумками візиту до Сполучених Штатів Америки повідомив про те, що правоохоронний орган буде використовувати у роботі досвід американських прикордонників.

За словами голови ДПСУ, останні кілька днів він був у Сполучених Штатах Америки у штаті Техас, розташованому у південній частині держави, де співробітники прикордонної служби США ознайомили його з організаційно-штатною структурою та завданнями підрозділів, які прирівнюються до українських прикордонних загонів та відділів прикордонної служби.

Дейнеко зазначив, що також американці продемонстрували процес навчання агентів прикордонного патруля, як ведеться прикордонний контроль та пошук правопорушників, а також які технічні пристосування при цьому використовуються, серед них виявилося обладнання для віддаленого контролю за ділянками та мобільні рентген-апарати.

amp.akcenty.com.ua

Керівник Державної прикордонної служби пообіцяв, що знання, які були отримані у процесі візиту до Америки, будуть активно впроваджуватися у Держприкордонслужбі. У тому числі, на одній ділянці державного кордону України буде продовжено апробування нової моделі охорони кордону, у чому будуть допомагати представники американської Прикордонно-митної служби.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*