СБУ допитає моряків, які були захоплені Росією біля Керчі

kiev.informator.ua

За повідомленням військової прокуратури України найближчим часом українські моряки, які повернулися на батьківщину в рамках двостороннього обміну військовополоненими між Україною та РФ, пройдуть процедуру допиту в Службі безпеки України (СБУ). Відзначається, що головна мета допиту — це збір необхідних фактів, які доведуть протиправність дій Росії, з подальшою їх передачею в Міжнародний суд.

Представники військової прокуратури відзначили, що перед ними була поставлена наступна задача: допитати моряків, які з 2018 року утримувалися на території РФ, й задокументувати їх показання з приводу того, що вони дійсно протягом майже року перебували в Росії, й не мали можливості повернутися на батьківщину. Крім того, в рамках допиту будуть зафіксовані свідчення моряків з приводу протизаконних дій РФ в плані розпалювання та ведення військових дій на Донбасі.

kiev.informator.ua

За результатами допитів всі отримані дані планують передати в Міжнародний суд. До цих даних також планують додати матеріали кримінальної справи, розслідуваної одеською СБУ щодо захоплення українських моряків у листопаді минулого року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*