На патріотів України, які блокують вагони з російським вугіллям, заведені кримінальні справи

news.meta.ua

Відділ комунікації поліції Львівської області поінформував про те, що на Львівщині на залізничній станції у населеному пункті Селець співробітники правоохоронних органів переконують розійтися людей, які продовжують блокувати вагони з Російської Федерації з вугіллям.

Згідно з інформацією, попри тривалість блокади з моменту початку вересня, заяву від керівника місцевого вугільного підприємства за фактом блокування невідомими особами вагонів у населеному пункті Селець на станції Соснівка надійшло 21 вересня у Сокальське відділення поліції. Керівництво повідомляє про нанесення істотного фінансового збитку підприємству внаслідок дій громадян.

Відзначається, що поліція відкрила кримінальну справу за частиною 2 стати 279 Кримінального кодексу України, в якій йдеться про блокування транспортних комунікацій та захоплення транспортного підприємства. Дана стаття як запобіжний захід передбачає позбавлення волі терміном від 2 до 5 років.

news.meta.ua

Повідомляється, що на місце інциденту прибув начальник обласної поліції Василь Віконський разом з підрозділами правоохоронців. За його словами, на даний момент робляться спроби переконати правопорушників припинити беззаконні дії. Однак у разі їх відмови співробітники поліції будуть змушені вдатися до заходів примусу.

Відповідно до даних, серед правопорушників присутні шахтарі, ветерани АТО та колишній парламентарій Семен Семенченко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*