У Київській області повістку в армію отримав п’ятирічний хлопчик

amp.znaj.ua

У селі Гребінки (Київська область) стався інцидент, в результаті помилки в роботі місцевої сільради. Так, через неправильно зазначену дату народження п’ятирічному хлопчикові прийшла повістка в армію. Мама дитини написала про те, що трапилося в Facebook, й прикріпила фотографію повістки, проте незабаром видалила повідомлення.

У письмовому офіційному повідомленні вказувалося, що хлопчик повинен був з’явитися в сільраді не пізніше 23 вересня й встати на облік в призовному пункті села Гребінки.

amp.znaj.ua

Після того, як було опубліковано повідомлення про повістку п’ятирічному хлопчикові, представники сільради поспішили пояснити ситуацію. Зокрема, вони повідомили, що повістка була направлена помилково у зв’язку з неправильно зазначеною датою народження хлопчика. Так, в списку населення навпроти імені цього хлопчика був вказаний 2003 рік у якості дати народження, хоча насправді він народився й 2013 році.

Представники сільради звернулися до батьків із закликом в подібних ситуаціях відразу звертатися до адміністрації, а не писати про те, що трапилося, в соцмережах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*